Záruka nejnižší ceny

Najdete-li jakýkoliv náš produkt prodávaný online za nižší cenu než u nás, proplatíme Vám rozdíl. Podléhá obchodním podmínkám.

My v Puckator víme, že cena je pro naše zákazníky velmi důležitá, nakonec - cílem je být konkurenceschopný a výdělečný. Proto Vám vždy chceme zaručit ty nejlepší ceny.

Puckator Záruka nejnižší ceny garantuje, že na Puckator.cz vždy nakoupíte nejvýhodněji. Je to jednoduché - najdete-li na jiném českém eshopu produkt, který jste zakoupili, za nižší cenu než u Puckator, proplatíme Vám rozdíl v ceně. Platí 24 hodin od nákupu.

V případě, že chcete proplatit rozdíl ceny u produktu, pošlete email na zakaznickyservis@puckator.cz a uveďte: název stránek/eshopu, kde jste našli produkt s nižší cenou, odkaz, email a popř. telefonní kontakt. Ověříme Váš požadavek a budeme Vás kontaktovat během následujících 3 pracovních dní.

Při uznání Vašeho požadavku na proplacení rozdílu ceny Vám bude během 14dní proplacena částka na Vaši kartu. Vemte prosím v potaz, že doba zpracování platby se liší v závislosti na bance.

Upozornění: Abychom zabránili možnému zneužití a mohli tak tuto záruku nejnižší ceny na trhu, resp. proplacení rozdílu ceny, poskytovat našim váženým zákazníkům, je uznání veškerých požadavků výhradně na Puckator.cz, který se zavazuje jednat vždy čestně a v dobré víře.

Podmínky: Máte nárok na proplacení rozdílu v ceně produktu jestliže splňujete následující podmínky:

Žádáte o proplacení rozdílu v ceně u produktu, který je identický, dostupný skladem u jiného eshopu a jeho uvedená cena je správná. Dále jste požadavek odeslali během 24 hodin on vašeho nákupu na stránkách www.puckator.cz

Vemte, prosím, na vědomí následující kritéria pro posuzování žádosti o propracení rozdílu v ceně:

  • Při výpočtu celkové ceny produktu u konkurence zohledňujeme cenu produktu a náklady na doručení.
  • Puckator.cz Záruka nejnižší ceny se nevztahuje na produkty zakoupené se slevovým kupónem, na produkty v akci a na produkty zakoupené za zvýhodněnou cenu při odběru velkého množství.
  • Puckator.cz Záruka nejnižší ceny platí pouze 24 hodin od povtrzení prodeje příslušného produktu.
  • Puckator.cz Záruka nejnižší ceny se nevztahuje na produkty ve výprodeji nebo jinak cenově zvýhodněné na stránkách Puckator.cz.
  • Puckator.cz Záruka nejnižší ceny - změny vyhrazeny. Platné pouze pro nákup v ČR.
Copyright © 2024 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951