Prohlášení o etice

Jako moderní, rozvíjející se společnost jsme zavázáni k etickému blahobytu zaměstnanců a dodavatelů jak ve Velké Británii, tak na dálném východě.

Díky kancelářím v Xiamenu a Yiwu máme lidi v terénu a můžeme fyzicky kontrolovat a sledovat továrny a procesy používané v našem dodavatelském řetězci. Můžeme si tak být jisti, že naši dodavatelé dodržují vysoké standardy, které se od nich očekávají v neustále rostoucím ekologickém průmyslu. V kombinaci s pololetními výjezdy našeho nákupního týmu do Číny a závazkem požadovat sociální audity tam, kde je to možné, jsme přesvědčeni, že ve spolupráci s našimi dodavateli se efektivita a standardy budou každým rokem zlepšovat a růst.

Moderní otroctví a sociální audit

V Puckator se snažíme odstranit jakoukoli příležitost pro moderní otroctví v našem dodavatelském řetězci. To může zahrnovat trestný čin otroctví, nucené nebo povinné práce, práci nezletilých nebo obchodování s lidmi. Naše očekávaná minima jsou založena na kódu Iniciativy pro etické obchodování (ETI) - Ethical Trading Initiative

V rámci našeho trvalého závazku vůči standardům výrobních zařízení a odpovědnosti vůči zaměstnancům v těchto prostředích požadujeme, aby naši dodavatelé mohli poskytovat mezinárodně uznávané sociální audity. Tyto sociální audity nás ujišťují, že dodavatelé a továrny, které používáme, dodržují moderní pracovní praxi. Sociální audit zahrnuje důležité aspekty, jako jsou níže uvedené:

 • Zaměstnání je ze svobodné vůle
 • Jsou vypláceny přiměřené mzdy
 • Pracovní doba není nadměrná
 • Sociální analýza
 • Zapojení a ochrana pracovníků
 • Práva na svobodu sdružování a kolektivní vyjednávání
 • Nedochází k žádné diskriminaci
 • Spravedlivá odměna
 • Shrnutí pracovní doby
 • Dávky jako je důchod, zdravotní péče, podpora v nezaměstnanosti a mateřství
 • Bezpečnost a ochrana zdraví při práci
 • Žádná dětská práce
 • Ochrana životního prostředí
 • Etické obchodní chování

Dodavatelský řetězec

Náš závazek k zodpovědnému a etickému získávání zdrojů neustále pokračuje a naše nákupní oddělení úzce spolupracuje s dodavateli, kontroluje nové produkty a výrobní metody s cílem produkovat produkty šetrnější k životnímu prostředí. V roce 2018 byla představena naše nová řada z bambusu, která využívá bambus pocházející z odpadního vedlejšího produktu bambusu, který vzniká při výrobě hůlek. Čerstvý bambus použitý v počáteční produkci tohoto zdroje pochází od místních farmářů v Číně, kteří na místo použitého vysazují nový bambus.

Naše rohožky jsou vyráběny v indické Kerale z odpadního kokosového vlákna a jsou vyráběny v malých komunitních družstvech, což zvyšuje zaměstnanost ve vzdálených lokalitách.

Výrobky z plastu, jako náš piknikový set krabiček na jídlo, lahví nebo kelímků, jsou bez BPA a ftalátů.

Pokračující zlepšování a školení

Ve snaze zlepšit porozumění mezi námi a dodavatelským řetězcem jsme při zadání objednávky uzavřeli smlouvu. Ta nastiňuje veškeré informace a požadavky očekávané od našich dodavatelů. Uvědomujeme si, že vyřešení některých problémů může trvat dlouho, ale jsme si jisti, že implementací nových předpisů a pokynů a neustálým sledováním firemních a dodavatelských postupů můžeme dosáhnout neustálého zlepšování.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni, aby si všichni byli vědomi odpovědnosti v souladu s politikou a průmyslovými standardy. Naše prohlášení a zásady jsou pravidelně kontrolovány a aktualizovány.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se této stránky, kontaktujte náš zákaznický servis.

Shall we send you a message when we have discounts available?

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

Copyright © 2024 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951