Objednávky na zakázku,personalizace,velké objemy.

Pokud hledáte velkoobchodní nákup zboží na zakázku, personalizaci zboží nebo dodávku velkého množství  zboží, pak jste na správném místě. Puckator dodává zboží zákazníkům po celém světě, jak malým obchodům tak velkým znamým společnostem a obchodním řetězcům. Využijte našich rozsáhlých zkušeností a zavedené spolupráce s výrobci. Dodáme zboží na zákázku ve velkém množství  přímo vám.

Sheffield Design Team

 

 

 

Proč objednat produkty na zakázku nebo personalizované produkty  u Puckatoru ?

Máme více než 25 let zkušeností v jednání se zahraničními výrobci a dovozem do Anglie  a Evropy . Náš specializovaný tým nákupců ví, co dělá. Bude  vás vést  celým procesem od začátku do konce a budou vás o každém kroku informovat.

Poradí vám s balením, označením, certifikáty a dalšími informacemi o bezpečnosti a použití, které se týkají produktů, které si objednáte. Díky naší zavedené spolupráci můžeme vyjednat skvělé konkurenceschopné  velkoobchodní ceny za hromadné objednávky.

Jaká je minimální objednávka?

Minimální množství objednávky (MOQ) závisí na produktech, které objednáte. Větší produkty  mají  menší MOQ a  menší produkty je nutné objednat  ve větším množství. Několik příkladů je uvedeno níže.

Rohožky - 300 ks
Dárkové tašky - 5000 ks
Tužky - 7200 ks

Kolik času je třeba?

Dodací lhůty se liší v závislosti na designu, druhu  produktu a zemi původu, pro více informací nás prosím kontaktujte.

Chci speciální označení a balení, je to možné?

Ano, můžeme použít speciální označení, balení a informace . Toto je součástí výrobního procesu. Stačí nás kontaktovat a dát nám vědět, co potřebujete.

Mohu mít svůj vlastní design nebo přidat své logo?

Když hledáte návrhy na míru nebo personalizaci vašich produktů, náš specializovaný tým vám pomůže od konceptu až po dodání. Máme zkušený návrhářský tým se sídlem v Anglii a také tým modelářů v Číně, kteří vyvinou návrh a v přímé  spolupráci s výrobcem připraví produkt  tak, jak chcete. Personalizace může být provedena jak na produktech, tak na obalech a my vám s tím poradíme.

Jak zjistím více?

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu  zakaznickyservis@puckator.cz  s vašimi požadavky na zakázku a objemem a náš tým se vám ozve, aby vás vedl  procesem krok za krokem.

 

 

Copyright © 2024 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951