O Puckator

Velkoobchod Puckator Ltd. byl založen v roce 1990 současným výkoným ředitelem Markem Howardem. Původně do UK dovážel dřevěné dekorace a bytové doplňky převážně z Indonésie a distribuoval je do maloobchodů v celé Británii.

V následujících 30ti letech se firma rozrůstala a rozšiřovala své aktivity až do dnešní podoby, kdy má více než 50 zaměstnanců, vybudovala velké sklady, kanceláře a distribuční centrum na jihozápadě Anglie a má své pobočky v Číně, Španělsku a Itálii. V současnosti má Puckator tisíce zákazníků ve Velké Británii a dalších 30ti zemích po celém světě a dováží dárkové zboží, dekorace a suvenýry od mnoha dodavatelů z různých zemí. Velkoobchodní eshop už Puckator provozuje ve Francii, Španělsku, Německu, Itálii, Holandsku, Švédsku, Portugalsku a Polsku.

I přes veškeré úspěchy a růst společnosti si však Puckator uchovává hodnoty, se kterými byla firma založena - kvalita, dobře navržené produkty, konkurenceshopné ceny a vstřícný a profesionální zákaznický servis. Náš tým nákupčích neustále sleduje nové trendy v sektoru dárkového zboží a dekorací, a spolu s týmem designérů v Británii a Číně přináší na trh inovativní produkty.


Naše hlavní kancelář

Puckator Lowman Works, East Taphouse, Cornwall, PL14 4NQ

Shall we send you a message when we have discounts available?

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

Copyright © 2024 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951