DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Obnovení dopravy do EU 16.02.2021 - Vážení zákazníci, začali jsme zaznamenávat zkrácení dodacích lhůt do EU, protože se postupně vyřizují problémy, které nastaly. S ohledem na to obnovujeme přepravu do EU znovu na všech našich evropských webech a zveme Vás, abyste od dnešního dne zadávali objednávky. Stále dochází ke zpožděním a stále očekáváme delší dodací lhůty v příštích několika týdnech, takže prosím počítejte s tím, že dodací lhůta Vašich objednávek bude o něco delší než obvykle. Web budeme pravidelně aktualizovat a budeme zákazníky informovat o aktuálních dodacích lhůtách. V současné době doprava do EU trvá 10–20 dní. Děkujeme Vám za trvalou trpělivost v této obtížné době a pamatujte, že v důsledku brexitu nebudete žádáni, abyste platili žádné další poplatky. Opatrujte se, Puckator.

Dárky Asterix a Obelix:

Pro zobrazení cen se přihlaštePřístup k cenám

Naše nové licencované dárky Asterix a Obelix jsou skvělým novým přírůstkem do naší sbírky.  Nová řada obsahuje všem známé postavy Gala Asterixe, jeho věrného přítele Obelixe a jeho chlupatého společníka Idefixe v jejich dobrodružstvích s Římany a kouzelným lektvarem.

Naše velkoobchodní nabídka dárků a sběratelských předmětů Asterix z Gálie se v příštím roce rozšíří o další vzrušující nové produkty a designy.

Podívejte se na další z našich nejprodávanějších licencovaných kolekcí:

Simonova kočka 
Mr Bean
Originální Stormtrooper
Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951