DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč Doručení z Anglie bez celních příplatků. ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Blog

 1. EDC aktuálně - První objednávky odeslány z našeho nového polského skladu

  Posledních několik týdnů jsme se v našem Evropském Distribučním Centru v Polsku nezastavili, protože k nám dorazili naši zaměstnanci, zásoby a IT vybavení.

  Přijel první tým z naší britské kanceláře a skladu, včetně Simona, Aarona, Chrise B., Sama E. a Hannah, aby zahájil přípravu a školení na místě s novým polským personálem. Díky spolupráci na všech aspektech nového skladu si již vytvořili skvělý pracovní vztah s naším polským týmem.

  Příchod IT vybavení byl perfektně načasován a díky němu bylo možné propojit naše systémy pro správu objednávek a skladů a začít s tréninkem v chystání, balení a skladování objednávek.

  Úterý bylo významným dnem, kdy jsme do EDC přijali naši první objednávku. Ještě ten den byla zabalena a odeslána pomocí DHL. Od té doby bylo odesláno dalších 10 objednávek, přičemž každá z nich činí tým balení a expedice jistější v užívání našich systémů a pro

  Číst dále »
 2. Exteriér i interiér našeho EDC ve Wroclawi se dostává do finální podoby

  Exteriér i interiér našeho Evropského distribučního centra ve Vratislavi se rýsuje a přestože od poslední aktualizace uběhlo jen pár týdnů, znovu pro Vás máme pár novinek.

  Na vnější stranu budovy bylo nainstalováno nové logo Puckator a naše fialová a zelená vypadají skvěle proti šedému exteriéru.

  Uvnitř rychle přibývají regály, brzy budeme připraveni přidat skladová místa a mapování a poté již budeme připraveni na dokončení skladu a doručovacího systému.

  První dva kontejnery s produkty dorazily z Číny a Piotr a jeho tým je vyložili. Výrobky jsou prozatím  uskladněny na paletách, dokud nebudou dokončeny regály, ale už nyní to začíná vypadat jako skutečný sklad!

  Všichni v Puckator ve Velké Británii i v Evropě usilovně pracují na tom, aby byli připraveni na otevření Evropského centra letos na podzim a pokud se věci budou i nadále vyvíjet tak, jako dosud, vše budeme stíhat podle původního plánu.

  Další aktuální informace Vám poskytneme již brzy.

  Číst dále »
 3. Zařizování našeho evropského distribučního centra ve Vratislavi pokračuje

  Zařizování našeho evropského distribučního centra ve Vratislavi pokračuje rychlým tempem a otevření je stále naplánováno letos na podzim.

  Práce na budování interní kanceláře jsou téměř dokončeny, takže nyní je čas zaměřit se na samotný sklad. Než budeme moci přijímat zásoby na místě, musíme vybavit sklad a tento týden byly dodány naše nové regály.

  Piotr a jeho tým byli připraveni na místě na přijetí objednávky a nyní úzce spolupracují s instalačním týmem, aby připravili regály na místo pro první dodávku produktů, která by měla být doručena každým dnem.

   

  Číst dále »
 4. EDC aktuálně

  Náš projekt Evropského distribučního centra postupuje rychle vpřed a od naší poslední aktualizace jsme přijali první 2 členy skladového týmu a posunuli se vpřed s interními stavebními pracemi a logistikou.

  Nábor zaměstnanců

  Nalezení toho správného týmu pro náš polský sklad bylo na prvním místě v našem seznamu a s potěšením oznamujeme nábor našeho logistického manažera EDC Piotra Świstaka. Do zaměstnání u společnosti Puckator nastoupil koncem května a do Velké Británie přijede později v létě, aby se setkal s naším britským týmem a procvičil a seznámil se s našimi skladovými procesy. Další informace o Piotrovi najdete v krátkém rozhovoru níže.

  1. Jaké bylo Vaše první zaměstnání?

  Moje první práce byla v týmu správy materiálů ve společnosti LG Electronics Wroclaw. Přišel jsem tam na letní brigádu a zůstal jsem 9 let.

  1. Káva nebo čaj?

  Čaj, čím zelenější, tím lepší. Gunpowder je můj nejoblíbenějš

  Číst dále »
 5. Další krok v našem evropském dobrodružství – Polský sklad

  Jak mnoho našich zákazníků ví, Puckator je společnost, která začala svůj život ve Velké Británii a vždy jsme cítili, že patříme do Evropy. Od přijmutí našeho prvního francouzského zaměstnance v roce 2005, přes vytváření webových stránek téměř ve všech evropských jazycích v následujícím desetiletí, po otevření naší první evropské kanceláře ve Valencii v roce 2011 a pokračování tohoto trendu s otevíráním kanceláří v Itálii, Polsku a Nizozemsku v příštích 9 letech, jsme skutečně příkladem toho, jak EU funguje pro podnikání. Nyní je to více než 5 let, co Spojené království hlasovalo pro odchod z EU a Brexit se stal realitou, nebylo to něco, co jsme jako společnost chtěli, ale snažili jsme se s tím zacházet co nejlépe a po nejistém začátku se nyný věci vracejí k normálu. Dodací lhůty se zkracují a samozřejmě všechny naše zákazníky z EU nyní obsluhuje naše nizozemská pobočka Puckator BV, takže není třeba řešit žádné celní formality ani daně.

  Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že je

  Číst dále »
 6. Simon's Cat

  Simon's Cat

  Rok 2021 je pátým rokem, ve kterém Puckator spolupracuje se společností Endemol Shine Group na vytvoření široké škály exkluzivních licencovaných produktů Simon’s Cat – Simonova kočka pro velkoobchodní trh dárkového zboží.

  Během těchto 5 let náš návrhářský tým úzce spolupracoval s Endemol Shine na vytvoření exkluzivní kolekce, která se neuvěřitelně rychle stala bestsellerem.

  Naše první a velmi úspěšná kolekce byla a stále je ta, která obsahuje ty nejlepší Simon's Cat citáty. Kultovní věty, které jsme si od Simon's Cat propůjčili, zdobí hrnky, rohožky, láhve na pití, zrcátka a mnoho dalších produktů, včetně LBOX16 (sada krabiček na oběd), LIP61 (balzám na rty v plechové krabičce) a BAMB74 (cestovní kelímek),

  Číst dále »
 7. Tipy pro online prodej na Vánoce

  "Už máš nakoupené vánoční dárky?" :) To je ta otázka, kterou budete během příštích několika týdnů slyšet stále častěji.

  Jak se myšlenky všech obracejí k dárkům pro přátele a příbuzné, lidé hledají dárky přes internet a nakupování online bude letos první volbou pro mnohé z nich.

  Být připraveni na své online zákazníky nejvíce jak můžete být Vám pomůže co nejlépe využít jejich návštěvu Vašeho online obchodu – a oni Vám poděkují za to, že jim usnadňujete život a šetříte čas!

  Přišli jsme s několika nápady, které Vám pomohou zjednodušit vánoční nákupy Vašich zákazníků – stejně jako učinit je více přínosnější pro Vás!

   

  Sdružujte produkty do témat

  Produkty se stejným designem jsou velice oblíbené - ať už pro zákazníky, kteří chtějí ve svých domovech vytvořit originální atmosféru, nebo pro ty, kteří hledají dárky pro své milované. Získat celou sadu je vždy lákavé!

  Stejně jako designové kolekce má Puckator mnoho tématických produk

  Číst dále »
 8. Vánoční dílna Puckator

  Vánoční dílna Puckator

  Naši designéři tvrdě pracovali ve vánoční dílně Puckator… Simonova kočka si nasadila Santovu čepici a StormTrooper vyměnil své tradiční bílé brnění za slavnostní vánoční svetr!

  Nyní máme k dispozici naši slavnostní nabídku plně licencovaných produktů, včetně čtyř nových cestovních polštářů Relaxeazzz s vánoční tématikou.

  My v Puckator věříme, že nyní, více než kdy jindy – v těchto nejistých dobách, si každý zaslouží trochu vánočního kouzla navíc ... a proto máme dárky pro všechny věkové kategorie, které je udělají šťastnými.

  Spojili jsme síly s Shepperton Studios, abychom vytvořili veselý sortiment produktů StormTrooper s vánoční tematikou, a abychom tím přivedli všechny zákazníky na stranu veselí! Vytvořili jsme řadu ekologických cestovních kelímků, lahví na vodu z nerezové oceli a to ani nemluvě o solárním kamarádovi StormTrooper, který bude tancovat na všechny vánoční koledy

  Číst dále »
 9. Puckator - Update

  V roce, kdy se zdá, že tolik věcí bylo obráceno vzhůru nohama, jsme opravdu vděční našim zákazníkům za jejich podporu a za laskavá slova povzbuzení od kolegů, která nás velice povzbudily.

  Díky rozvolnění omezení prodeje z tohoto týdnu víme, že mnoho lidí bude extrémně tvrdě pracovat na tom, aby z těchto několika slavnostních týdnů až do 25. prosince dostalo maximum. Tým Puckator proto také nepřetržitě pracuje na zajištění toho, aby se k Vám produkty, které potřebujete, dostaly bezpečně a včas!

  Díky nejistotě a stresu roku 2020 se lidé obrátili k jednoduchým potěšením - věci jako procházky na slunci, vaření a pečení a radost z přírody.

  Nyní je tu chladnější počasí, lidé se snaží přivést přírodní prvek do interiéru s uklidňujícími vůněmi, jemnými botanickými potisky a důrazem na odpočinek.

  Ekologické produkty byly v letošním roce velmi populární a náš sortiment udržitelně vyrobených a ekologicky šetrných produktů roste měsíc co měsíc. Bambusové kelímky a cestovní hrnk

  Číst dále »
 10. Puckator je tu, aby Vám pomohl!

  Víme, že malé podniky a živnostníci se v tuto chvíli musí vyrovnat s obrovským množstvím věcí - udržovat vše v chodu a zároveň uklidňovat své zákazníky, že děláte vše, co můžete, abyste je udrželi v bezpečí.

  Všichni jsme nejistí ohledně toho, co by příští týdny a měsíce mohly z hlediska omezení přinést, ale Puckator je otevřený a připravený pomoci Vám projít těmito těžkými časy.

  Víme, že když jsou Vánoce za rohem a mnoho maloobchodníků v současné době muselo pozastavit fyzický prodej, můžete mít obavy ohledně úrovní zásob a dodacích lhůt.

  Zavedli jsme tolik opatření, kolik můžeme, abyste mohli pokračovat v plynulém chodu Vašich firem a abychom Vám pomohli vyrovnat se s tím, když se objeví jakékoli problémy.

  Pokračujeme ve zpracovávání objednávek s co nejmenším narušením běžného chodu firmy, ale během tohoto rušného období může dojít k mírným zpožděním. Naše minimální hodnota objednávky je jen 3000Kč a my jsme tak flexibilní, jak jen dokážeme být s velikostí o

  Číst dále »
Stránka
Copyright © 2021 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951