DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Blog

 1. Další krok v našem evropském dobrodružství – Polský sklad

  Jak mnoho našich zákazníků ví, Puckator je společnost, která začala svůj život ve Velké Británii a vždy jsme cítili, že patříme do Evropy. Od přijmutí našeho prvního francouzského zaměstnance v roce 2005, přes vytváření webových stránek téměř ve všech evropských jazycích v následujícím desetiletí, po otevření naší první evropské kanceláře ve Valencii v roce 2011 a pokračování tohoto trendu s otevíráním kanceláří v Itálii, Polsku a Nizozemsku v příštích 9 letech, jsme skutečně příkladem toho, jak EU funguje pro podnikání. Nyní je to více než 5 let, co Spojené království hlasovalo pro odchod z EU a Brexit se stal realitou, nebylo to něco, co jsme jako společnost chtěli, ale snažili jsme se s tím zacházet co nejlépe a po nejistém začátku se nyný věci vracejí k normálu. Dodací lhůty se zkracují a samozřejmě všechny naše zákazníky z EU nyní obsluhuje naše nizozemská pobočka Puckator BV, takže není třeba řešit žádné celní formality ani daně.

  Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že je

  Číst dále »
 2. Simon's Cat

  Simon's Cat

  Rok 2021 je pátým rokem, ve kterém Puckator spolupracuje se společností Endemol Shine Group na vytvoření široké škály exkluzivních licencovaných produktů Simon’s Cat – Simonova kočka pro velkoobchodní trh dárkového zboží.

  Během těchto 5 let náš návrhářský tým úzce spolupracoval s Endemol Shine na vytvoření exkluzivní kolekce, která se neuvěřitelně rychle stala bestsellerem.

  Naše první a velmi úspěšná kolekce byla a stále je ta, která obsahuje ty nejlepší Simon's Cat citáty. Kultovní věty, které jsme si od Simon's Cat propůjčili, zdobí hrnky, rohožky, láhve na pití, zrcátka a mnoho dalších produktů, včetně LBOX16 (sada krabiček na oběd), LIP61 (balzám na rty v plechové krabičce) a BAMB74 (cestovní kelímek),

  Číst dále »
 3. Tipy pro online prodej na Vánoce

  "Už máš nakoupené vánoční dárky?" :) To je ta otázka, kterou budete během příštích několika týdnů slyšet stále častěji.

  Jak se myšlenky všech obracejí k dárkům pro přátele a příbuzné, lidé hledají dárky přes internet a nakupování online bude letos první volbou pro mnohé z nich.

  Být připraveni na své online zákazníky nejvíce jak můžete být Vám pomůže co nejlépe využít jejich návštěvu Vašeho online obchodu – a oni Vám poděkují za to, že jim usnadňujete život a šetříte čas!

  Přišli jsme s několika nápady, které Vám pomohou zjednodušit vánoční nákupy Vašich zákazníků – stejně jako učinit je více přínosnější pro Vás!

   

  Sdružujte produkty do témat

  Produkty se stejným designem jsou velice oblíbené - ať už pro zákazníky, kteří chtějí ve svých domovech vytvořit originální atmosféru, nebo pro ty, kteří hledají dárky pro své milované. Získat celou sadu je vždy lákavé!

  Stejně jako designové kolekce má Puckator mnoho tématických produk

  Číst dále »
 4. Vánoční dílna Puckator

  Vánoční dílna Puckator

  Naši designéři tvrdě pracovali ve vánoční dílně Puckator… Simonova kočka si nasadila Santovu čepici a StormTrooper vyměnil své tradiční bílé brnění za slavnostní vánoční svetr!

  Nyní máme k dispozici naši slavnostní nabídku plně licencovaných produktů, včetně čtyř nových cestovních polštářů Relaxeazzz s vánoční tématikou.

  My v Puckator věříme, že nyní, více než kdy jindy – v těchto nejistých dobách, si každý zaslouží trochu vánočního kouzla navíc ... a proto máme dárky pro všechny věkové kategorie, které je udělají šťastnými.

  Spojili jsme síly s Shepperton Studios, abychom vytvořili veselý sortiment produktů StormTrooper s vánoční tematikou, a abychom tím přivedli všechny zákazníky na stranu veselí! Vytvořili jsme řadu ekologických cestovních kelímků, lahví na vodu z nerezové oceli a to ani nemluvě o solárním kamarádovi StormTrooper, který bude tancovat na všechny vánoční

  Číst dále »
 5. Puckator - Update

  V roce, kdy se zdá, že tolik věcí bylo obráceno vzhůru nohama, jsme opravdu vděční našim zákazníkům za jejich podporu a za laskavá slova povzbuzení od kolegů, která nás velice povzbudily.

  Díky rozvolnění omezení prodeje z tohoto týdnu víme, že mnoho lidí bude extrémně tvrdě pracovat na tom, aby z těchto několika slavnostních týdnů až do 25. prosince dostalo maximum. Tým Puckator proto také nepřetržitě pracuje na zajištění toho, aby se k Vám produkty, které potřebujete, dostaly bezpečně a včas!

  Díky nejistotě a stresu roku 2020 se lidé obrátili k jednoduchým potěšením - věci jako procházky na slunci, vaření a pečení a radost z přírody.

  Nyní je tu chladnější počasí, lidé se snaží přivést přírodní prvek do interiéru s uklidňujícími vůněmi, jemnými botanickými potisky a důrazem na odpočinek.

  Ekologické produkty byly v letošním roce velmi populární a náš sortiment udržitelně vyrobených a ekologicky šetrných produktů roste měsíc co měsíc. Bambusové kelímky a

  Číst dále »
 6. Puckator je tu, aby Vám pomohl!

  Víme, že malé podniky a živnostníci se v tuto chvíli musí vyrovnat s obrovským množstvím věcí - udržovat vše v chodu a zároveň uklidňovat své zákazníky, že děláte vše, co můžete, abyste je udrželi v bezpečí.

  Všichni jsme nejistí ohledně toho, co by příští týdny a měsíce mohly z hlediska omezení přinést, ale Puckator je otevřený a připravený pomoci Vám projít těmito těžkými časy.

  Víme, že když jsou Vánoce za rohem a mnoho maloobchodníků v současné době muselo pozastavit fyzický prodej, můžete mít obavy ohledně úrovní zásob a dodacích lhůt.

  Zavedli jsme tolik opatření, kolik můžeme, abyste mohli pokračovat v plynulém chodu Vašich firem a abychom Vám pomohli vyrovnat se s tím, když se objeví jakékoli problémy.

  Pokračujeme ve zpracovávání objednávek s co nejmenším narušením běžného chodu firmy, ale během tohoto rušného období může dojít k mírným zpožděním. Naše minimální hodnota objednávky je jen 3000Kč a my jsme tak flexibilní, jak jen dokážeme být s velikostí o

  Číst dále »
 7. Stormtroopers

  Naše kolekce Stormtroopeři přistává na planetě Puckator právě včas na Vánoce!

  Naši designéři vytvořili ve spolupráci s Lucasfilm plně licencovanou řadu výrobků s ikonickou helmou a vojáky Galaktického impéria v bílém brnění.

  Působivé lahve, cestovní kelímky a krabičky na oběd odrážejí monochromatické barvy oblečení Stormtrooperů a vyniknou samostatně nebo jako součást Vaší vystavené kolekce Star Wars.

  Mladým i starým obráncům galaxie bude oběd chutnat více z krabiček na oběd, Bento boxů a lahví na pití se Stormtroopery.

   

  Naše tepelně izolované termolahve udrží nápoje teplé nebo studené až šest hodin. M

  Číst dále »
 8. Volkswagen T1 Camper Bus

  Volkswagen T1 Camper Bus

  Popadněte své sluneční brýle a skočte do dodávky - jedeme na road trip!

  Po dlouhé době plánování jsme byli v Puckator nadšeni, že jsme Vám na začátku tohoto roku konečně mohli nabídnout naši licencovanou řadu karavanů VW - a nyní přichází na trh nová řada produktů, právě včas na Vánoce!

  Nic nevystihuje letní radosti a svobodu tak, jako Volkswagen karavan. Rozdělené přední okno VW T1, který byl uveden na trh v 50. letech 20. století, si získal celosvětovou popularitu a stal se součástí surfovací a pobřežní kultury. Cestování v dodávce nabarvené divokými psychedelickými nebo květinovými vzory se stalo nutností, pokud jste chtěli být cool v 60. letech. V průběhu let se objevilo několik novějších verzí, ale původní model zůstává nejoblíbenějším a tisíce těchto vozidel byly opatrovány, milovány a láskyplně restaurovány.

  Značka dnes znamená něco pro každého,

  Číst dále »
 9. Veletrhy podzim 2020 - Co se stane?

  Jak všichni víme, pandemie Covid-19 otřásla celým světem. Lidé a podniky na celém světě se museli učit a růst, aby se přizpůsobili „novému normálu“. Z tohoto důvodu jsme byli svědkem, jak se spousta různých vzrušujících událostí musela zrušit, odložit nebo nahradit virtuálními událostmi nebo online marketingem. Několik oblastí, kterých se tato změna velmi dotkla, jsou výstavy a veletrhy.

  Většina veletrhů a výstav se proto začala pořádat digitálně! Už se nemusíte starat o cestování a používání veřejné dopravy, abyste dorazili na požadovanou akci, jednoduše zapnete počítač a na veletrh se dostanete odkudkoli. Otázkou je, zda se přizpůsobíme tomuto novému způsobu práce a staré “offline” způsoby se nám budou zdát zastaralé, nebo se jednoduše vrátíme k práci jako obvykle? Budou virtuální události novým normálem?

  Zatímco ve většině případů je myšlenka na létání přes hranice kvůli jednomu setkání pravděpodobně minulostí a schůzka bude nahrazena rychlým voláním přes Zoom, výstavy

  Číst dále »
 10. Zpátky do školy bezpečně a barevně: Které kolekce Vám doporučujeme?

  Zpátky do školy bezpečně a barevně: Které kolekce Vám doporučujeme?

  Školy plánují v září znovu otevřít po tom, co byly na dlouhou dobu pro většinu dětí uzavřené. Určitě připravují i alternativu hodin po internetu, ale mnoho učitelů se těší na návrat do učeben, stejně tak jako děti. Ale vyučování nebude probíhat tak jako vždy, proběhne hodně změn a změní se i zaběhlý chod věcí. Toto je příležitost něco se přiučit pro všechny z nás!

  Chceme Vám proto pomoci připravit se a doplnit sklady Vašeho obchodu na blížící se návrat do školy. Rodiče i děti budou zanedlouho shánět školní potřeby na nový školní rok.

  Zaprvé bychom chtěli zdůraznit, že školy by měly být nejen místem učení, ale hlavně zábavy! Pro zábavné studování jsme pro malé studenty připravili tématické školní pomůcky. Nabízíme různé výrobky se stejným nebo podobným designem, které děti milují. Učení se na test bude jednodušší a zábavnější pokud si děti mohou dělat poznámky propiskou s pandou do sešitu s pandou, nemyslíte? Níže jsme připravili pár příkladů tematických výrobk

  Číst dále »
Stránka
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951