DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč Doručení z Polska ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Blog

 1. Dodavatelský řetězec - je to stále problém?

  Dodavatelský řetězec - je to stále problém?

  Stručná odpověď zní ano, globální problémy dodavatelského řetězce, které jsme všichni zažívali v posledních několika letech, stále způsobují narušení a nadále představují výzvu pro globální ekonomiku. Všichni pociťujeme dopady narušení celosvětového dodavatelského řetězce, které se projevují zpožděním dodávání produktů do našich skladů v Evropě (UK a Polsko), nedostatkem některých položek a růstem životních nákladů.

  Číst dále »
 2. Esenciální Oleje

  Esenciální Oleje

  Pokud chcete používat esenciální oleje na podporu při meditaci, pak je tento článek určen právě Vám! V dnešní době žije mnoho z nás uprostřed moře stresu, úzkosti a neustálé práce, ze kterého se jen stěží dá uniknout. Některé praktiky, jako je meditace nebo cvičení duševní bdělosti, jsou však skvělým nástrojem pro snížení úzkosti, dosažení vyšších stavů vědomí a snížení negativní energie. Tyto účinky lze ještě posílit, naučíme-li se při meditaci používat esenciální oleje.

  Číst dále »
 3. Solidarita: Společně jsme silnější

  Solidarita: Společně jsme silnější

  Jak jsme všichni byli svědky, životy Ukrajinců se ruskou invazí obrátily vzhůru nohama. Naše kanceláře a sklady šly ve stopách světa tím, že darovaly finanční i materiální prostředky na pomoc této humanitární krizi.

  Číst dále »
 4. PÁLENÍ KADIDLA

  PÁLENÍ KADIDLA

  Máme skladem více než 300 různých druhů a vůní kadidel, což se pro nováčka může zdát trochu skličující. Existuje však několik klíčových vůní a značek, které byste neměli přehlédnout, takže je dobré začít s těmi nejznámějšími a nejoblíbenějšími; vonnými kužely a vonnými tyčinkami.

  Číst dále »
 5. Je to oficiální – naše EDC je nyní plně v provozu!

  Je to oficiální – naše EDC je nyní plně v provozu!

  V pátek 22. října zamířili zaměstnanci, jejich rodiny a zástupci místních podniků do našeho Evropského Distribučního Centra v Polsku na oficiální slavnostní otevření a přestřižení pásky.

  Číst dále »
 6. EDC aktuálně - První objednávky odeslány z našeho nového polského skladu

  Posledních několik týdnů jsme se v našem Evropském Distribučním Centru v Polsku nezastavili, protože k nám dorazili naši zaměstnanci, zásoby a IT vybavení.

  Přijel první tým z naší britské kanceláře a skladu, včetně Simona, Aarona, Chrise B., Sama E. a Hannah, aby zahájil přípravu a školení na místě s novým polským personálem. Díky spolupráci na všech aspektech nového skladu si již vytvořili skvělý pracovní vztah s naším polským týmem.

  Příchod IT vybavení byl perfektně načasován a díky němu bylo možné propojit naše systémy pro správu objednávek a skladů a začít s tréninkem v chystání, balení a skladování objednávek.

  Úterý bylo významným dnem, kdy jsme do EDC přijali naši první objednávku. Ještě ten den byla zabalena a odeslána pomocí DHL. Od té doby bylo odesláno dalších 10 objednávek, přičemž každá z nich činí tým balení a expedice jistější v užívání našich systémů a pro

  Číst dále »
 7. Exteriér i interiér našeho EDC ve Wroclawi se dostává do finální podoby

  Exteriér i interiér našeho Evropského distribučního centra ve Vratislavi se rýsuje a přestože od poslední aktualizace uběhlo jen pár týdnů, znovu pro Vás máme pár novinek.

  Na vnější stranu budovy bylo nainstalováno nové logo Puckator a naše fialová a zelená vypadají skvěle proti šedému exteriéru.

  Uvnitř rychle přibývají regály, brzy budeme připraveni přidat skladová místa a mapování a poté již budeme připraveni na dokončení skladu a doručovacího systému.

  První dva kontejnery s produkty dorazily z Číny a Piotr a jeho tým je vyložili. Výrobky jsou prozatím  uskladněny na paletách, dokud nebudou dokončeny regály, ale už nyní to začíná vypadat jako skutečný sklad!

  Všichni v Puckator ve Velké Británii i v Evropě usilovně pracují na tom, aby byli připraveni na otevření Evropského centra letos na podzim a pokud se věci budou i nadále vyvíjet tak, jako dosud, vše budeme stíhat podle původního plánu.

  Další aktuální informace Vám poskytneme již brzy.

  Číst dále »
 8. Zařizování našeho evropského distribučního centra ve Vratislavi pokračuje

  Zařizování našeho evropského distribučního centra ve Vratislavi pokračuje rychlým tempem a otevření je stále naplánováno letos na podzim.

  Práce na budování interní kanceláře jsou téměř dokončeny, takže nyní je čas zaměřit se na samotný sklad. Než budeme moci přijímat zásoby na místě, musíme vybavit sklad a tento týden byly dodány naše nové regály.

  Piotr a jeho tým byli připraveni na místě na přijetí objednávky a nyní úzce spolupracují s instalačním týmem, aby připravili regály na místo pro první dodávku produktů, která by měla být doručena každým dnem.

   

  Číst dále »
 9. EDC aktuálně

  Náš projekt Evropského distribučního centra postupuje rychle vpřed a od naší poslední aktualizace jsme přijali první 2 členy skladového týmu a posunuli se vpřed s interními stavebními pracemi a logistikou.

  Nábor zaměstnanců

  Nalezení toho správného týmu pro náš polský sklad bylo na prvním místě v našem seznamu a s potěšením oznamujeme nábor našeho logistického manažera EDC Piotra Świstaka. Do zaměstnání u společnosti Puckator nastoupil koncem května a do Velké Británie přijede později v létě, aby se setkal s naším britským týmem a procvičil a seznámil se s našimi skladovými procesy. Další informace o Piotrovi najdete v krátkém rozhovoru níže.

  1. Jaké bylo Vaše první zaměstnání?

  Moje první práce byla v týmu správy materiálů ve společnosti LG Electronics Wroclaw. Přišel jsem tam na letní brigádu a zůstal jsem 9 let.

  1. Káva nebo čaj?

  Čaj, čím zelenější, tím lepší. Gunpowder je můj nejoblíbenějš

  Číst dále »
 10. Další krok v našem evropském dobrodružství – Polský sklad

  Jak mnoho našich zákazníků ví, Puckator je společnost, která začala svůj život ve Velké Británii a vždy jsme cítili, že patříme do Evropy. Od přijmutí našeho prvního francouzského zaměstnance v roce 2005, přes vytváření webových stránek téměř ve všech evropských jazycích v následujícím desetiletí, po otevření naší první evropské kanceláře ve Valencii v roce 2011 a pokračování tohoto trendu s otevíráním kanceláří v Itálii, Polsku a Nizozemsku v příštích 9 letech, jsme skutečně příkladem toho, jak EU funguje pro podnikání. Nyní je to více než 5 let, co Spojené království hlasovalo pro odchod z EU a Brexit se stal realitou, nebylo to něco, co jsme jako společnost chtěli, ale snažili jsme se s tím zacházet co nejlépe a po nejistém začátku se nyný věci vracejí k normálu. Dodací lhůty se zkracují a samozřejmě všechny naše zákazníky z EU nyní obsluhuje naše nizozemská pobočka Puckator BV, takže není třeba řešit žádné celní formality ani daně.

  Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že je

  Číst dále »
Stránka
Copyright © 2021 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951