DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč Doručení z Polska ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Blog

 1. Puckator slaví první výročí EDC v Polsku

  Puckator slaví první výročí EDC v Polsku

  Celý jeden rok rychlejšího doručování, zvýšené dostupnosti výrobků a zlepšeného provozu nám umožnil pokračovat a vylepšovat se v dodávání zboží našim zákazníkům v Evropě. Tento měsíc oslavujeme první výročí otevření našeho evropského distribučního centra (EDC) v Polsku - a jaký to byl rok, když jsme dosud odeslali více než 3 000 000 produktů a 16 000 objednávek!

  Číst dále »
 2. Naše nové vánoční velkoobchodní kolekce pro rok 2022

  Naše nové vánoční velkoobchodní kolekce pro rok 2022

  ODPOČÍTÁVÁNÍ DO VÁNOČNÍ SEZÓNY 2022 JIŽ ZAČALO! PŘIPRAVTE SE NA SVÁTEČNÍ NÁLADU S NAŠIMI NOVÝMI VÁNOČNÍMI VELKOOBCHODNÍMI ŘADAMI.

  Číst dále »
 3. Jihozápadní pobřežní stezka Spojeném ve království

  Jihozápadní pobřežní stezka Spojeném ve království

  Náš výkonný ředitel Mark Howard miluje výzvy! V roce 2019 projel Hedvábnou stezku z Číny do Cornwallu, tedy více než 14 000 mil, a to vše pro charitu! Během pandemie hledal Mark novou výzvu, která by ho zaměstnala. Protože cestování nepřipadalo v úvahu, poohlédl se blíže svého domova a rozhodl se projít pobřežní stezku kolem svého rodného hrabství Cornwall. Během této cesty se rozhodl své dobrodružství prodloužit a pokračovat v chůzi po krásné pobřežní stezce kolem zbytku jihozápadu Anglie.

  Číst dále »
 4. Fotografie produktů

  Fotografie produktů

  Chápeme, že vyobrazení produktu je důležitým prodejním nástrojem pro nás i pro Vás. Proto jsou naše produktové fotografie vždy k dispozici pro použití na Vašich vlastních webových stránkách, sociálních sítích a dalších prodejních platformách. Ve společnosti Puckator máme vlastní fotografické oddělení, což nám umožňuje fotografovat zboží ihned po jeho obdržení a také Vám zajistit co nejlepší kvalitu fotografií.

  Číst dále »
 5. Dodavatelský řetězec - je to stále problém?

  Dodavatelský řetězec - je to stále problém?

  Stručná odpověď zní ano, globální problémy dodavatelského řetězce, které jsme všichni zažívali v posledních několika letech, stále způsobují narušení a nadále představují výzvu pro globální ekonomiku. Všichni pociťujeme dopady narušení celosvětového dodavatelského řetězce, které se projevují zpožděním dodávání produktů do našich skladů v Evropě (UK a Polsko), nedostatkem některých položek a růstem životních nákladů.

  Číst dále »
 6. Esenciální Oleje

  Esenciální Oleje

  Pokud chcete používat esenciální oleje na podporu při meditaci, pak je tento článek určen právě Vám! V dnešní době žije mnoho z nás uprostřed moře stresu, úzkosti a neustálé práce, ze kterého se jen stěží dá uniknout. Některé praktiky, jako je meditace nebo cvičení duševní bdělosti, jsou však skvělým nástrojem pro snížení úzkosti, dosažení vyšších stavů vědomí a snížení negativní energie. Tyto účinky lze ještě posílit, naučíme-li se při meditaci používat esenciální oleje.

  Číst dále »
 7. Solidarita: Společně jsme silnější

  Solidarita: Společně jsme silnější

  Jak jsme všichni byli svědky, životy Ukrajinců se ruskou invazí obrátily vzhůru nohama. Naše kanceláře a sklady šly ve stopách světa tím, že darovaly finanční i materiální prostředky na pomoc této humanitární krizi.

  Číst dále »
 8. PÁLENÍ KADIDLA

  PÁLENÍ KADIDLA

  Máme skladem více než 300 různých druhů a vůní kadidel, což se pro nováčka může zdát trochu skličující. Existuje však několik klíčových vůní a značek, které byste neměli přehlédnout, takže je dobré začít s těmi nejznámějšími a nejoblíbenějšími; vonnými kužely a vonnými tyčinkami.

  Číst dále »
 9. Je to oficiální – naše EDC je nyní plně v provozu!

  Je to oficiální – naše EDC je nyní plně v provozu!

  V pátek 22. října zamířili zaměstnanci, jejich rodiny a zástupci místních podniků do našeho Evropského Distribučního Centra v Polsku na oficiální slavnostní otevření a přestřižení pásky.

  Číst dále »
 10. EDC aktuálně - První objednávky odeslány z našeho nového polského skladu

  Posledních několik týdnů jsme se v našem Evropském Distribučním Centru v Polsku nezastavili, protože k nám dorazili naši zaměstnanci, zásoby a IT vybavení.

  Přijel první tým z naší britské kanceláře a skladu, včetně Simona, Aarona, Chrise B., Sama E. a Hannah, aby zahájil přípravu a školení na místě s novým polským personálem. Díky spolupráci na všech aspektech nového skladu si již vytvořili skvělý pracovní vztah s naším polským týmem.

  Příchod IT vybavení byl perfektně načasován a díky němu bylo možné propojit naše systémy pro správu objednávek a skladů a začít s tréninkem v chystání, balení a skladování objednávek.

  Úterý bylo významným dnem, kdy jsme do EDC přijali naši první objednávku. Ještě ten den byla zabalena a odeslána pomocí DHL. Od té doby bylo odesláno dalších 10 objednávek, přičemž každá z nich činí tým balení a expedice jistější v užívání našich systémů a pro

  Číst dále »
Stránka
Copyright © 2023 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951