DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Blog

 1. Stormtroopers

  Naše kolekce Stormtroopeři přistává na planetě Puckator právě včas na Vánoce!

  Naši designéři vytvořili ve spolupráci s Lucasfilm plně licencovanou řadu výrobků s ikonickou helmou a vojáky Galaktického impéria v bílém brnění.

  Působivé lahve, cestovní kelímky a krabičky na oběd odrážejí monochromatické barvy oblečení Stormtrooperů a vyniknou samostatně nebo jako součást Vaší vystavené kolekce Star Wars.

  Mladým i starým obráncům galaxie bude oběd chutnat více z krabiček na oběd, Bento boxů a lahví na pití se Stormtroopery.

   

  Naše tepelně izolované termolahve udrží nápoje teplé nebo studené až šest hodin. M

  Číst dále »
 2. Volkswagen T1 Camper Bus

  Volkswagen T1 Camper Bus

  Popadněte své sluneční brýle a skočte do dodávky - jedeme na road trip!

  Po dlouhé době plánování jsme byli v Puckator nadšeni, že jsme Vám na začátku tohoto roku konečně mohli nabídnout naši licencovanou řadu karavanů VW - a nyní přichází na trh nová řada produktů, právě včas na Vánoce!

  Nic nevystihuje letní radosti a svobodu tak, jako Volkswagen karavan. Rozdělené přední okno VW T1, který byl uveden na trh v 50. letech 20. století, si získal celosvětovou popularitu a stal se součástí surfovací a pobřežní kultury. Cestování v dodávce nabarvené divokými psychedelickými nebo květinovými vzory se stalo nutností, pokud jste chtěli být cool v 60. letech. V průběhu let se objevilo několik novějších verzí, ale původní model zůstává nejoblíbenějším a tisíce těchto vozidel byly opatrovány, milovány a láskyplně restaurovány.

  Značka dnes znamená něco pro každého,

  Číst dále »
 3. Veletrhy podzim 2020 - Co se stane?

  Jak všichni víme, pandemie Covid-19 otřásla celým světem. Lidé a podniky na celém světě se museli učit a růst, aby se přizpůsobili „novému normálu“. Z tohoto důvodu jsme byli svědkem, jak se spousta různých vzrušujících událostí musela zrušit, odložit nebo nahradit virtuálními událostmi nebo online marketingem. Několik oblastí, kterých se tato změna velmi dotkla, jsou výstavy a veletrhy.

  Většina veletrhů a výstav se proto začala pořádat digitálně! Už se nemusíte starat o cestování a používání veřejné dopravy, abyste dorazili na požadovanou akci, jednoduše zapnete počítač a na veletrh se dostanete odkudkoli. Otázkou je, zda se přizpůsobíme tomuto novému způsobu práce a staré “offline” způsoby se nám budou zdát zastaralé, nebo se jednoduše vrátíme k práci jako obvykle? Budou virtuální události novým normálem?

  Zatímco ve většině případů je myšlenka na létání přes hranice kvůli jednomu setkání pravděpodobně minulostí a schůzka bude nahrazena rychlým voláním přes Zoom, výstavy

  Číst dále »
 4. Zpátky do školy bezpečně a barevně: Které kolekce Vám doporučujeme?

  Zpátky do školy bezpečně a barevně: Které kolekce Vám doporučujeme?

  Školy plánují v září znovu otevřít po tom, co byly na dlouhou dobu pro většinu dětí uzavřené. Určitě připravují i alternativu hodin po internetu, ale mnoho učitelů se těší na návrat do učeben, stejně tak jako děti. Ale vyučování nebude probíhat tak jako vždy, proběhne hodně změn a změní se i zaběhlý chod věcí. Toto je příležitost něco se přiučit pro všechny z nás!

  Chceme Vám proto pomoci připravit se a doplnit sklady Vašeho obchodu na blížící se návrat do školy. Rodiče i děti budou zanedlouho shánět školní potřeby na nový školní rok.

  Zaprvé bychom chtěli zdůraznit, že školy by měly být nejen místem učení, ale hlavně zábavy! Pro zábavné studování jsme pro malé studenty připravili tématické školní pomůcky. Nabízíme různé výrobky se stejným nebo podobným designem, které děti milují. Učení se na test bude jednodušší a zábavnější pokud si děti mohou dělat poznámky propiskou s pandou do sešitu s pandou, nemyslíte? Níže jsme připravili pár příkladů tematických výrobk

  Číst dále »
 5. Stručný kontrolní seznam & Nejlepší výrobky pro posílení prodeje po ukončení karantény

  Nyní, když je mnoha obchodům dovoleno znovu otevřít a přivítat zpět své zákazníky, chceme Vám pomoci připravit se na všechny požadavky Vašich zákazníků a doplnit Vaše sklady.

  Nejdříve to nejdůležitější - teď, více než kdy dříve se Vaši zákazníci budou chtít cítit ve Vašem obchodě v bezpečí.

  Proto jsme pro Vás vytvořili seznam věcí, které byste měli mít připravené, ale věříme, že většinu z nich již máte!

  • Dodržujte bezpečnou vzdálenost 1-2 metry
  • Nainstalujte dělící stěnu k pokladně
  • Viditelně označte jednosměrnou cestu po obchodě
  • Nepřekračujte maximální počet zákazníků v obchodě
  • Nachystejte dezinfekci na ruce ke vchodu

   

  Pokud toto všechno Vaše prodejna splňuje, další otázka zní - Jaké zboží zákazníkům nabídnout?

  Je důležité, aby si p

  Číst dále »
 6. Vítejte v našem novém eshopu!

  Puckator má nový vzhled ... a mnohem více!

  Konečně je náš nový eshop online - prošel kompletní změnou stylu a přidali jsme mnoho nových a vylepšených funkcí.

  Číst dále »
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951