Váš nákupní košík je prázdný!

Akční nabídka

 

OD 2.8. AŽ DO 1.9.2019 JE STANDARTNÍ DOPRAVA DO ČECH A NA SLOVENSKO ZDARMA!

Obchodní podmínky akce:
platí pouze pro online objednávky, nevztahuje se na objednávky zadané telefonicky
platí pro doručení na adresu v České republice a na Slovensko
nevztahuje se na prioritní objednávky, u těch je nadále přeprava zpoplatněna
platí pouze pro objednávky, které obdržíme v uvedeném termínu
standartní Obchodní podmínky zůstávají v platnosti
tato nabídka platí pouze pro český velkoobchodní eshop
 
 
 

 
ŘADA SPEED KING SCOOTER NYNÍ SE SPECIÁLNÍ SLEVOU v rámci charitativní akce Mark na Hedvábné stezce.
 
Letos v srpnu se náš generální ředitel Mark Howard vydává na velké dobrodružství! Pojede po Hedvábné stezce z čínského Xiamenu až do sídla naší společnosti v anglickém Cornwallu, aby získal finanční prostředky pro mazinárodní charitu Save the Children. V době krize je Save the Children mezi prvními, kteří reagují, a obvykle poslední, kteří z místa odejdou. Zajišťují, že jsou děti udržovány v bezpečí a jejich potřeby uspokojeny v době, kdy jsou nejzranitelnější.
 
Název této epické cesty je Jízda po hedvábné stezce a Mark bude cestovat přes Čínu, Kazachstán, Rusko, Ukrajinu, Polsko, Německo, Francii a skončí ve Velké Británii.
S více než 12000 km před sebou bude mít skvělou příležitost získat finanční prostředky pro dobrou věc a navíc získá neopakovatelnou celoživotní zkušenost. 
 
Mark si stanovil cílovou částku na 10.000 liber, proto prosím přispějte a podpořte Marka a Save the Children přes jeho stránku Just Giving, kde jednoduše darujete jakoukoliv částku na tuto dobrou věc. Můžete také sledovat Marka na jeho blogu, kde Vám bude přinášet pravidelné aktualizace. Datum odjezdu je stanoveno na pondělí 29.července odpoledne, a pokud se vše povede dobře, cesta by měla trvat zhruba 27 dní (s vyloučením zpoždění na hraničních přechodech).
 
 
Aktuální informace o Markově dobrodružství najdete na jeho blogu.
 
 
Modifié:
Back to Top