DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Obnovení dopravy do EU 16.02.2021 - Vážení zákazníci, začali jsme zaznamenávat zkrácení dodacích lhůt do EU, protože se postupně vyřizují problémy, které nastaly. S ohledem na to obnovujeme přepravu do EU znovu na všech našich evropských webech a zveme Vás, abyste od dnešního dne zadávali objednávky. Stále dochází ke zpožděním a stále očekáváme delší dodací lhůty v příštích několika týdnech, takže prosím počítejte s tím, že dodací lhůta Vašich objednávek bude o něco delší než obvykle. Web budeme pravidelně aktualizovat a budeme zákazníky informovat o aktuálních dodacích lhůtách. V současné době doprava do EU trvá 10–20 dní. Děkujeme Vám za trvalou trpělivost v této obtížné době a pamatujte, že v důsledku brexitu nebudete žádáni, abyste platili žádné další poplatky. Opatrujte se, Puckator.

Yellow Submarine - Žlutá Ponorka

Pro zobrazení cen se přihlaštePřístup k cenám

Prohlédněte si naši kategorii Yellow Submarine - Žlutá ponorka, kde najdete dárky a dekorace pro všechny milovníky hudby a zvláště pak The Beatles. Yellow Submarine je ikonický design, který znají miliony lidí po celém světě.

U nás v Puckator spolupracujeme s několika společnostmi, abychom Vám mohli přinášet nové dárkové produkty s licencovanými designy. Yellow Submarine do této kategorie skvěle zapadá a v roce 2019 máme v plánu ji rozšiřovat, tak sem nezapomeňte jednou za čas nahlídnout!

Proč vybrat tyto produkty?

  • Tuto kolekci budeme v roce 2019 výrazně rozšiřovat.
  • Populární design, který zaujme na první pohled.
  • Motiv, který znají miliony lidí po celém světě.

Bestsellery

  • Nástěnné hodiny
  • Pokladnička

Související kategorie, které by se Vám mohly líbit:

  • Nástěnné hodiny
  • Suvenýry Londýn a UK
  • Designérské kolekce
Nastavit sestupně

(4 položky)

na stránce
Nastavit sestupně

(4 položky)

na stránce
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951