DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Aktualizace 05.03.2021 - S potěšením Vám můžeme oznámit, že dodací lhůty kurýrní přepravy do EU se stále zmenšují. V současné době jsou typické dodací lhůty do EU 7-14 dní a doufáme, že v příštích týdnech dojde k dalšímu zlepšení. Pamatujte, že objednávky do EU dorazí přesně stejným způsobem jako před Brexitem, neočekává se od Vás, že budete platit jakákoli cla, daně nebo poplatky, to vše platíme my. Za určitých okolností může doručení trvat o něco déle, ale toto se stává stále méně a méně. Jsme také nadšeni, že Vám můžeme oznámit, že jsme nyní našli náš zbrusu nový sklad v EU, další podrobnosti budou brzy oznámeny na našem vyhrazeném blogu. Bude to trvat několik měsíců, ale až bude v provozu, všichni naši zákazníci z EU budou přebírat objednávky z tohoto místa a budou těžit z ještě rychlejších dodacích lhůt a stále stejného skvělého výběru produktů. Opatrujte se!

Život Venku - Doplňky A Dekorace

Pro zobrazení cen se přihlaštePřístup k cenám

Zahradní dekorace a doplňky pro venkovní aktivity jsou nepostradatelnou kategorií v naší nabídce. Nejen, že zde najdete zahradní sošky a jiné dekorace, nabízíme i produkty, které dodají atmosféru a charakter. 

Díky rozmanitosti designů a materiálů je tato kolekce vhodná jak pro zahradní centra, tak pro hračkářství, butiky, květinářství nebo dárkové prodejny. Jedná se o různorodou kategorii, která pokrývá produkty pro každodenní aktivity na zahradě a na cestách, a obsahuje motivy pro děti i dospělé.

Proč vybrat tyto produkty?

 • Různé designy pro všechny věkové kategorie.
 • Sošky, dekorace a unikátní dárky pro všechny, co tráví rádi čas venku.
 • Praktické a dobře vypadající produkty za nízké VO ceny.

Bestsellery

 • Lucerny a svícny
 • Zahradní dekorace 
 • Doplňky na piknik

Související kategorie, které by se Vám mohly líbit:

 • Dárky pro ni
 • Dárky pro něj
 • Doplňky do bytu
Nastavit sestupně
Stránka

(Položka 1-48 of 343)

na stránce
 1. MBAG04 - Taška na svačinu Lemur
  Naskladníme: 02/06/2021
Nastavit sestupně
Stránka

(Položka 1-48 of 343)

na stránce
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951