DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Aktualizace 05.03.2021 - S potěšením Vám můžeme oznámit, že dodací lhůty kurýrní přepravy do EU se stále zmenšují. V současné době jsou typické dodací lhůty do EU 7-14 dní a doufáme, že v příštích týdnech dojde k dalšímu zlepšení. Pamatujte, že objednávky do EU dorazí přesně stejným způsobem jako před Brexitem, neočekává se od Vás, že budete platit jakákoli cla, daně nebo poplatky, to vše platíme my. Za určitých okolností může doručení trvat o něco déle, ale toto se stává stále méně a méně. Jsme také nadšeni, že Vám můžeme oznámit, že jsme nyní našli náš zbrusu nový sklad v EU, další podrobnosti budou brzy oznámeny na našem vyhrazeném blogu. Bude to trvat několik měsíců, ale až bude v provozu, všichni naši zákazníci z EU budou přebírat objednávky z tohoto místa a budou těžit z ještě rychlejších dodacích lhůt a stále stejného skvělého výběru produktů. Opatrujte se!

Stojany Na Vonné Tyčinky

Pro zobrazení cen se přihlaštePřístup k cenám

Podívejte se na naši velkoobchodní nabídku stojánků, držáků a hořáků na vonné tyčinky a vonné jehlany - najdete rostoucí kolekci nejprodávanějších kvalitních produktů z různých materiálů a v různých stylech. Toto je perfektní doprovodná řada pro vonné tyčinky a je již po mnoho let jednou z nejprodávanějších.

Stojany a držáky jsou perfektním doplňkem vonných tyčinek a františků a dohromady poskytnou zákazníkům vše, co potřebují, aby takto provoněli svůj domov. Pálení vonných tyčinek bez správného stojánku není bezpečné, proto doporučujeme prodávat dohromady. Nabízíme různé styly a velikosti stojanů pro různé typy tyčinek a františků, nabízíme stojánky z palisandru, z růžového dřeva, z mangového dřeva. Bohaté barvy jsou vylepšeny výřezy a ozdobeny různými motivy.

Proč vybrat tyto produkty?

  • Dostupné v různých velikostech, barvách a stylech.
  • Stojánky a lapače popela pro tyčinky i jehlany.
  • Skvělá doprovodná kategorie pro vonné tyčinky a jehlany.

Bestsellery

  • Stojánky z palisandru
  • Krabičky na tyčinky
  • Stojánky ve tvaru draka

Související kategorie, které by se Vám mohly líbit:

  • Vonné tyčinky
  • Aromalampy
  • Draci
Nastavit sestupně
Stránka

(Položka 1-48 of 95)

na stránce
Nastavit sestupně
Stránka

(Položka 1-48 of 95)

na stránce
Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951