Váš nákupní košík je prázdný!

Brexit - co bude následovat?

Jak se blíží 29. březen a s ním den, kdy Spojené království opouští Evropskou Unii, zvyšuje se nejistota ohledně toho, jak budou ovlivěny celní a obchodní vztahy mezi EU a Velkou Británií a zda bude VB odcházet s dohodou nebo bez ní. Chceme proto Vás - naše zákazníky ujistit, že ať nastane cokoliv, my v Puckator jsme připraveni.

Momentálně dokončujeme nákup skladu ve městě Burriana ve Španělsku, který bude sloužit jako naše Evropské distribuční centrum (EDC), pokud VB opustí EU bez příznivé dohody. Stejně jako nový sklad, vyvíjíme také nové systémy zpracování zásob a objednávek, abychom mohli zásobovat zákazníky v EU s minimálním narušením. Pokud VB opustí EU s obchodní a celní dohodou, nebude EDC potřebné, ale přípravy probíhají "pro jistotu". Ve Valencii ve Španělsku má Puckator již dlouhá léta pobočku, která by toto EDC případně využívala a rozvíjela.

Díky našim rozsáhlým přípravám a úzké spolupráci s našimi logistickými partnery jsme přesvědčeni, že překonáme veškeré překážky, které by mohly nastat tím, že budeme zákazníky z EU zásobovat z našeho španělského EDC. Pevně věříme, že veškeré narušení obchodu bude omezeno na minimum a my i nadále a bez problémů budeme zásobovat své zákazníky našimi exkluzivními produkty.

 

 

Nový sklad ve Španělsku

 

 

Modifié:
Back to Top