DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 10500Kč ODESLÁNÍ V DEN OBJEDNÁNÍ pro obj. zaslané do 11h ZÁKAZNICKÝ SERVIS k dispozici od 9 do 17h

Coronavirus - Jak může Puckator pomoct

S tím, jak se situace kolem nás rychle mění, chceme Vám dát informace o tom, co děláme v Puckator proto, abychom mohli všichni společně úspěšně projít těmito nejistými časy.

Nejenže jsme zavedli opatření, abychom udrželi naše zaměstnance a zákazníky co nejbezpečnější, ale také jsme vytvořili strategii pro snížení narušení objednávek a zákaznických služeb, abyste se na nás mohli i v této obtížné době spolehnout.

 


Doprava zdarma

Standartní přeprava je zdarma pro doručení do ČR i na Slovensko.


 

Objednávka nyní - doručení později

Chcete poslat objednávku, ale neobdržet zboží hned? Není problém! Objednejte online jako obvykle, vyberte možnost platby bankovním převodem a přidejte poznámku s datem, kdy chcete zboží obdržet. Než budete připraveni zboží přijmout, budeme Vaši objednávku v systému uchovávat a kontaktovat Vás ohledně platby.


Můžeme Vaši objednávku pozdržet

S nejistotou příštích několika měsíců v mysli každého z nás se všichni díváme na naše výdaje.

Pokud u nás máte objednávku, nerušte ji, zavolejte nám a my ji pozastavíme, dokud nebudete připraveni ji přijmout. Pokud je již objednávka na cestě a raději byste ji nyní nepřijali, můžeme ji vzít zpět do našeho skladu, dokud nebudete připraveni ji přijmout.


Prodloužení splatnosti

Chceme pomoci co nejvíce, jak my všichni zvládneme v měnící se finanční situaci. Pokud u nás máte nastavenou splatnost faktur a chcete objednat zboží, nebo máte fakturu blížíci se datu splatnosti, můžeme nabídnout prodloužení splatnosti, dokud se situace nezlepší. Stačí kontaktovat náš zákaznický servis a prodiskutujeme všechny možnosti.


Proč nevyzkoušet Dropshipping?

Ačkoliv více zákazníků zůstává doma, stále bude poptávka po dárkových a dekorativních produktech. Internetoví prodejci, jako jsou Amazon a eBay, již zaznamenávají nárůst prodejů, protože si zákazníci objednávají více online. Nabízíme službu dropshipping, která vám umožní prodávat 95% našeho sortimentu online prostřednictvím Vašich vlastních webových stránek nebo platforem, jako jsou eBay a Amazon. Objednané zboží potom dodáváme přímo Vašim zákazníkům. Pro více informací se podívejte na Puckator Dropship nebo nám zavolejte, abyste zjistili víc.


Budeme Vás informovat

Náš sklad ve Velké Británii a zaměstnanci v něm i v jiných lokacích v Evropě stále pracují. Dodržujeme pokyny doporučené vládou pro každé místo a reagujeme co nejrychleji na jakékoli změny.

Rovněž úzce spolupracujeme s našimi kurýrními partnery, abychom minimalizovali narušení dodávek. Posílají nám denní informace o situaci, podle toho, jak se mění. Většina kurýrů stále doručuje na všechna místa v Evropě, a to i se zablokováním. V Itálii je jen několik poštovních směrovacích čísel, na které nemohou doručit, a zavádějí také opatření k zajištění bezpečnosti zákazníků a snížení rizika šíření viru. Řidiči DPD nyní podepisují přijmutí zboží, takže se zákazník nemusí dotknout kapesních počítačů.


Těšíme se na budoucnost

Až bude po všem, věci se změní a bude nějakou dobu trvat, než se všichni vrátíme "do normálu". Ať se stane cokoli, Puckator bude podporovat své zákazníky a zaměstnance tak dlouho, jak to bude potřeba.

Copyright © 2020 Puckator CZ, Via Comentina 38, Asti, 14100 Itálie. DIČ: IT01545330050 REA: AT-123951